2. Förfarande
Förfarande
Titel: VägAssistans störnings- och bärgningshantering inom Sydvästra Skåne
Beskrivning: VägAssistans störnings- och bärgningshantering inom Sydvästra Skåne Option 1+1 år
Intern identifierare: KOM-419394
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233141 Väghållning
Ytterligare klassificering (cpv): 34114100 Utryckningsfordon, 34114110 Räddningsfordon, 34144200 Beredskapsfordon, 34144220 Bärgningsfordon, 45233139 Underhåll av allmänna vägar, 50118000 Utryckningsservice för bilar, 50118100 Bärgning av bilar, 50118110 Bortforsling av fordon, 50118400 Bärgning av motorfordon, 63712200 Drift av allmän väg, 63725000 Bärgning och upptagning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: VägAssistans störnings- och bärgningshantering inom Sydvästra Skåne