813431-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Renovering Lundbytunneln - Kontraktsuppföljning i entreprenadskedet
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRenovering Lundbytunneln - Kontraktsuppföljning i entreprenadskedet
BeskrivningRenovering Lundbytunneln - Kontraktsuppföljning i entreprenadskedet
Intern identifierareKOM-419276
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten, 71520000 Övervakning av bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRenovering Lundbytunneln - Kontraktsuppföljning i entreprenadskedet