Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03419000 Virke
Ytterligare klassificering (cpv): 03419100 Virkesvaror
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västernorrlands län (SE321)
Land: Sverige
Värde