See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bogsering, sanering och skrotning av M/S Fladen
Beskrivning: Upphandlingen avser bogsering, sanering och skrotning av M/S Fladen. Fakta om fartyget: Fladen Fyrskepp no 29, Längd: 30meter, Bredd: 7,4meter, Djupgående: 3,4meter, Vikt: 378 bruttoton
Intern identifierare: 24-02850
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50243000 Skrotning av skepp
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000