814043-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vägbeläggningsarbeten – För utförande av varmmassabeläggning i Värmlands län 2026-2028
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Titel: För utförande av varmmassabeläggning i Värmlands län 2026-2028
Beskrivning: Utförande av varmassabeläggning (TSK/infräsning) i Värmlands län
Intern identifierare: KOM-418432
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233222 Vägbeläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Beläggningsgrupp S43
Beskrivning: Utförande av beläggning med varmmassa i Värmlands län 2026-2027
Intern identifierare: Beläggningsgrupp S43
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Beläggningsgrupp S44
Intern identifierare: Beläggningsgrupp S44
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Beläggningsgrupp S45
Intern identifierare: Beläggningsgrupp S45