See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specifik upphandling teknisk projektledare bild och funktion, generationsskifte vårdens IT
Beskrivning: Specifik upphandling avseende Tekniskt projektledare (nivå 5) för bild och funktion i förändringsprogrammet "Generationsskifte vårdens it".
Intern identifierare: RS 2025-1093
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000