2. Förfarande
Förfarande
Titel: Licenser, underhåll och anpassningar/utveckling av Railsys
Beskrivning: Licenser, underhåll och anpassningar/utveckling av Railsys
Intern identifierare: KOM-417982
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22456000 Licenser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Licenser, underhåll och anpassningar/utveckling av Railsys