814280-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Delprojektledare Järnväg El/Signal/ järnväg i region Norra, IVnrj2
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDelprojektledare Järnväg El/Signal/ järnväg i region Norra, IVnrj2
BeskrivningResurskonsulten ska arbeta som delprojektledare och som sådan driva projekt eller biträda projektledningen med inriktning på El, Signal, Järnväg.
Intern identifierareKOM-419612
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareDelprojektledare Järnväg El/Signal/ järnväg i region Norra, IVnrj2