814423-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Utrustning för biblioteksautomation – TI 2025-1085 Återlämningsmaskin till Södertälje stadsbibliotek
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2025-1085 Återlämningsmaskin till Södertälje stadsbibliotek
BeskrivningÅterlämningsmaskin är samlingsnamnet för Sorteringsverk och Återlämningsautomater
Intern identifierareTI 2025-1085
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30238000 Utrustning för biblioteksautomation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000