See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Cirkulationsutrustning till Malmö universitetsbibliotek
Beskrivning: Malmö universitetsbibliotek inbjuder till anbudsgivning rörande cirkulationsutrustning.
Intern identifierare: UPP 2023/162
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30238000 Utrustning för biblioteksautomation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000