2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2025 Ultraljud för transperineala prostatabiopsier med MR fusion
Beskrivning: Upphandlingen avser 2 styck ultraljud med MR fusion till urologimottagningen i Sunderby sjukhus.
Intern identifierare: 25/536
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33112200 Ultraljudsapparat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000