See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Försörjningsenheter, operationslampor och armar för upphängning av bildskärmar till NAV
Beskrivning: Försörjningsenhter, operationslampor och armar för upphängning av bildskärmar till NAV.
Föregående meddelande: 547942-2023
Intern identifierare: IN-IN23-0338
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000