Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Containersystem för övning av kall rökdykning Karholmen
Referensnummer: 0050/21UH-2020-70
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34221000 Fraktcontainrar för särskilda ändamål
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser köp av containersystem för övning av kall rökdykning på Karholmens övningsfält. Anbudsgivaren ska leverera och montera containersystemet på av RSG anvisad plats. RSG ansvarar för förberedande av uppställningsytan.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34221000 Fraktcontainrar för särskilda ändamål
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen