2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bortforsling av handlingar
Beskrivning: förvaring och bortforsling av handlingar i spårbara samt låsta kärl
Intern identifierare: ÅM2025-1899
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000