2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Monitorering, Projektledare och Data Manager inom klinisk forskning
Beskrivning: Request for information, (RFI), Monitorering, Projektledare och Data Manager inom klinisk forskning
Intern identifierare: RS 2024-05033
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 73000000 FoU-tjänster samt tillhörande konsulttjänster