See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Miljökonsult för genomförande av enklare provtagning av 20 områden misstänkt förorenade av PFAS i länet.
Beskrivning: Länsstyrelsen bjuder in anbudsgivare att lämna anbud på en miljökonsult för genomförande av enklare provtagning av 20 områden misstänkt förorenade av PFAS i länet.
Intern identifierare: 3464-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000