816207-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Träningsutrustning – Utrustning till utomhus gym
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUtrustning till utomhus gym
BeskrivningUpphandling gällande leverans av utrustning till utegym åt Kriminalvårdens verksamheter.
Intern identifierare2025-34302
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 37440000 Träningsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000