See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utskrift och utskickstjänster
Beskrivning: Denna upphandling omfattar utskrift och utskick av pappersfakturor inklusive e-fakturor via internetbanken samt utskick av digitala fakturor till företag. I upphandlingen ingår också utskrift och utskick av bilagor både med fakturorna och separat utan faktura. Upphandlingen omfattar produktion och distribution av försändelser, dels i form av utskrivna och kuverterade dokument som distribueras som brevförsändelser och dels i form av dokument som distribueras digitalt.
Intern identifierare: 2025/144-VMKF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79571000 Utskick
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Allmän del
Intern identifierare: 1731606-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Egenförsäkran
Intern identifierare: 1741666-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Sanningsförsäkran och kvalificeringskrav
Intern identifierare: 1741593-2