2. Förfarande
Förfarande
Titel: En (1) sopbil TK 007 (fyrfack)
Beskrivning: En (1) sopbil fyrfack (TK 007) med leveranstid Q4 2026.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123368:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34144511 Sopbilar