2. Förfarande
Förfarande
Titel: Procurement of a Spectral Flow Cytometer
Beskrivning: Spectral Flow Cytometer
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121015:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 38434510 Cytometrar, 38434000 Analysatorer