2. Förfarande
Förfarande
Titel: LoRaWAN-produkter för energiuppföljning
Beskrivning: Kungsbacka kommun inbjuder er att lämna anbud avseende LoRaWAN-produkter för mätning av el-, värme- och vattenförbrukning i kommunens byggnader.
Intern identifierare: 2025-00430
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38550000 Mätare
Ytterligare klassificering (cpv): 38400000 Instrument för kontroll av fysikaliska egenskaper, 41000000 Uppsamlat och renat vatten, 65500000 Mätaravläsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000