2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skyddsrumstillsyner 2026
Beskrivning: Skyddsrumstillsyner enligt anbudsområden vilka är baserade på län i Sverige. En förutsättning för tillsyner är att man genomgått MSB:s utbildning för skyddsrumssakkunnig och erhållit certifikat.
Intern identifierare: 25/315
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71631000 Teknisk besiktning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000