2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetsunderhåll Bygg 2024-2026
Beskrivning: Ramavtal avseende de upphandlande myndigheternas samlade behov av fastighetsunderhåll utöver egen Byggservicekapacitet, innefattande: - Byggnadsarbeten och snö på tak Avropsberättigade: Trollhättan Stad, 212000-1546 Kraftstaden Fastigheter Trollhättan AB, 556008-8535 Trollhättan Exploatering AB, 559190-2456 Propellern Fastighetsutveckling Trollhättan AB, 559390–2538 Trollhättan Energi AB, 556194-6921 Trollhättan Energi Elnät AB, 556686-0879
Intern identifierare: 2023/01107
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000