816873-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Redovisning, revision och skattemässiga tjänster – Revisionstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRevisionstjänster
BeskrivningRevisorerna i Arvika kommun välkomnar er att lämna anbud på revisionstjänster som sakkunnigt biträde till kommunens revisorer för granskning av styrelse och nämnder, att biträda lekmannarevisorer i de kommunägda bolagen.
Intern identifierareDnr 2025-265
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision, 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000