816946-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Anläggningar för husdjursuppfödning – Uppstallning och transport av hund och katt
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUppstallning och transport av hund och katt
Beskrivninguppstallning och transport av omhändertagna hundar och katter.
Intern identifierare282-8953-2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85210000 Anläggningar för husdjursuppfödning
Ytterligare klassificering (cpv): 75200000 Samhällstjänster, 77400000 Zoologiska tjänster, 98380000 Kenneltjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000