81700-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Klottersanering – Klotterskydd, Klottersanering, Tak- och Fasadtvätt
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKlotterskydd, Klottersanering, Tak- och Fasadtvätt
BeskrivningKlotterskydd, Klottersanering, Tak- och Fasadtvätt.
Intern identifierareKS 2023/1298
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90690000 Klottersanering
Ytterligare klassificering (cpv): 42924720 Saneringsutrustning, 45443000 Fasadarbeten, 45452000 Utvändig rengöring av byggnader, 45452100 Rengöring av fasader genom blästring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKlotterskydd, Klottersanering, Tak- och Fasadtvätt