See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Storköksutrustning
Beskrivning: Storköksutrustning,
Intern identifierare: KS 1331/ 2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39711110 Kylfrysar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000