2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av Laboratorieanalyser av vatten
Beskrivning: Kommunalförbundet Norrvatten, inbjuder härmed intresserade Anbudsgivare att inkomma med anbud avseende ramavtal för leverans av Labanalyser till Norrvatten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71610000 Provning och analys av sammansättning och renhet, 71620000 Analystjänster, 71900000 Laboratorietjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandling av Laboratorieanalyser