2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sopmaskin
Beskrivning: Trollhättans stads serviceförvaltning önskar köpa en sopmaskin.
Intern identifierare: 2025/1111
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34144000 Motorfordon för särskilda syften, 34144400 Fordon för väghållning, 34144430 Gatsopningsfordon, 34144431 Sopmaskiner med suganordning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000