2. Förfarande
Förfarande
Titel: Serviceavtal vindkraftverk Brahehus, Partillebo
Beskrivning: Partillebo avser upphandla ett serviceavtal för drift- och underhållstjänster till sina vindkraftverk vid Brahehus vindkraftpark i Jönköping kommun. Partillebo äger fyra (4) vindkraftverk i vindkraftparken.
Intern identifierare: 25/12
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71700000 Övervakning och kontroll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000