2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänst systemutveckling och AI-expert
Beskrivning: Upphandlingen avser köp av konsulttjänst för systemutveckling och AI-expert
Intern identifierare: 1509/25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Konsult sys o AI
Beskrivning: Upphandling av konsultstöd för systemutveckling och AI-expert
Intern identifierare: 1817021-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Konsult sys och AI pris
Beskrivning: Upphandling av konsulttjänst för systemutveckling och AI-expert
Intern identifierare: 1826335-1