817885-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Pensionstjänster – Pensionsadministration
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPensionsadministration
BeskrivningUpphandlingen avser beställarens behov av pensionsadministration.
Intern identifierareKLF 2025/1523
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66520000 Pensionstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierarePensionsadministration