2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Avbrottsfri kraftförsörjning (UPS)
Beskrivning: Migrationsverket har för avsikt att upphandla ett ramavtal avseende avbrottsfri kraftförsörjning, UPS (Uninterupted Power Supply). Inför en eventuell upphandling har Migrationsverket en del frågor som behöver besvaras.
Intern identifierare: MVA-2025-00186
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
Ytterligare klassificering (cpv): 31154000 Kontinuerlig strömförsörjning