See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dentala förbrukningsmaterial - Fyllning, kirurgi och radiologi
Beskrivning: Upphandling av dentala förbrukningsmaterial för Folktandvården i Värmland.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33130000 Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Fyllning
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122302:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kirurgi
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122302:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Radiologi
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122302:Lot:3