2. Förfarande
Förfarande
Titel: Webbyrå med kompetens i SiteVision för att utveckla Kammarkollegiets webbplatser
Beskrivning: Kammarkollegiet vill teckna ramavtal med en leverantör som kan bistå utvecklings- och kommunikationsavdelningen med konsultstöd inom webbutveckling i myndighetens webbplatser i SiteVision.
Intern identifierare: 2.7.5-17095-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Motivering för det påskyndade förfarandet: Anbudsperioden är längre än 30 dagar.
Förfarandets viktigaste kännetecken: På grund av ledigheterna i jul och nyår är anbudsperioden längre än 30 dagar.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72413000 Webbsideutformningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000