818456-2025 - Resultat
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – Region Jämtland Härjedalen - Inköp av Masspektrometer LC-MS/MS
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRegion Jämtland Härjedalen - Inköp av Masspektrometer LC-MS/MS
BeskrivningKliniskt införande av PETh-analys i Region Jämtland Härjedalen - Inköp av Masspektrometer MS samt förbrukningsmaterial
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114610:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 38433100 Masspektrometer