2. Förfarande
Förfarande
Titel: Begagnade möbler
Beskrivning: Begagnade möbler
Intern identifierare: IU23-88
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000