81871-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Brandbekämpningsutrustning – Brandskyddsutrustning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBrandskyddsutrustning
BeskrivningUpphandling av brandskyddsutrustning
Intern identifierareRS 2023-04863
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 35111000 Brandbekämpningsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 44480000 Diverse brandskyddsutrustning, 50000000 Reparation och underhåll, 51700000 Installation av brandskyddsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000