2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specifik upphandling 4 IT-säkerhetsspecialister till Region Stockholm CERT
Beskrivning: Resurser som ska stärka upp bemanningen för ordinarie linjeverksamhet och inneha viss specialkompetens. Resurserna ska arbeta hos avropande enhet.
Intern identifierare: RS 2025-1074
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000