Typ av upphandlande myndighet Annan typ: Public service
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Rekryteringstjänster - Chef och specialist, Kommunikation, Administration UR
Referensnummer: 201874UR
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79600000 Rekryteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av rekryteringsbyrå avseende chefer och specialister, kommunikationsroller och administrativa roller
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79100000 Juridiska tjänster, 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring, 79610000 Personalförmedling, 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda, 79621000 Förmedling av kontorspersonal, 79630000 Personaladministrativa tjänster utom arbetsförmedling och personaluthyrning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen