2. Förfarande
Förfarande
Titel: Barmarksrenhållning
Beskrivning: Entreprenaden avser utförande av barmarksrenhållning i Sandviken kommuns väghållningsområden samt kommunala fastighetsytor och omfattar sandupptagning efter vinter, lövupptagning på hösten och periodiserad renhållning av allmänna gator. OBS. Frågor besvaras ej under perioden 2024-12-21 - 2025-01-06.
Intern identifierare: IKS2024_91
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90610000 Gaturenhållning och gatsopning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Entreprenaden avser utförande av barmarksrenhållning i Sandviken kommuns väghållningsområden samt kommunala fastighetsytor och omfattar sandupptagning efter vinter, lövupptagning på hösten och periodiserad renhållning av allmänna gator.
Intern identifierare: Barmarksrenhållning