2. Förfarande
Förfarande
Titel: Psykoterapitjänster 2025
Beskrivning: Upphandlingen avser successiva leveranser av Psykoterapitjänster till anställda inom Region Kalmar län.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Psykoterapitjänster