2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kundundersökning-AB Eidar Trollhättans Bostadsbolag 2026
Beskrivning: Digitala hyresgästmätningar samt löpande processmätningar
Intern identifierare: 25/34
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kundundersökning/AB Eidar Trollhättans Bostadsbol.
Beskrivning: Mäta hyresgästers boende upplevelse
Intern identifierare: 1807364-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kundundersökning/AB Eidar Trollhättans Bostadsbol. (1)
Beskrivning: Mäta kundnöjdhet
Intern identifierare: 1827352-1
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster