819372-2025 - Resultat
Sverige – Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning – Ljudsystem Vara Konserthus
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLjudsystem Vara Konserthus
BeskrivningUpphandling av PA-system/ljudutrustning till Vara Konserthus AB.
Intern identifierare2024-77
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32342000 Högtalare, 32342400 Ljudanordningar, 32342410 Ljudutrustning, 32343000 Förstärkare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000