2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyra av arbetsbåt
Beskrivning: Hyra av arbetsbåt i aluminium (6-8 m)
Intern identifierare: N400U25-370
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70220000 Uthyrning eller leasing av egendom annan än bostäder
Ytterligare klassificering (cpv): 24212000 Oxider och hydroxider av krom, mangan, magnesium, bly och koppar, 34500000 Fartyg och båtar, 34520000 Båtar, 34521000 Specialbåtar, 34522300 Småbåtar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Hyra av arbetsbåt