81946-2022 - ÄndringSverige-Västerås: Snittblommor
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Blommor, buketter och krukväxter
Referensnummer: KS 2021/00203–2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
03121200 Snittblommor
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Blommor, buketter och krukväxter.