2. Förfarande
Förfarande
Titel: Borås- DIS projektledare, allmän järnväg, Upprustning Almedal- Borås
Beskrivning: KOM-419412 Avrop av Bygg- och projektledare väg/järnväg – Dynamiskt inköpssystem (DIS), 7980, Projektledare Järnväg allmän
Intern identifierare: KOM-419412
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Avrop av Bygg- och projektledare väg/järnväg – Dynamiskt inköpssystem (DIS), 7980, Projektledare Järnväg allmän
Intern identifierare: Borås- DIS projektledare, allmän järnväg, Upprustning Almedal- Borås