2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skogsplantor och plantering
Beskrivning: Skogsplantor och plantering
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03000000 Jordbruks-, jakt-, fiske- och skogsbruksprodukter samt tillhörande produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 03120000 Trädgårdsväxter och plantskoleprodukter, 03450000 Plantskoleprodukter, 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster, 77200000 Skogstjänster, 77231600 Skogsplantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001