See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Implantat plastikkirurgi
Beskrivning: Upphandling av implantatsystem till plastikkirurgi.
Föregående meddelande: 05788-2024
Intern identifierare: RS2024-05788
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000