81973-2022 - ÄndringSverige-Uppsala: Diskmaskiner
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kabinettdiskmaskin BMC
Referensnummer: UH 2021/126
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39713100 Diskmaskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Kabinettdiskmaskin för ändamålet placerad i BMC, Uppsala.